Premie Wideo zaprezentowało zwiastun 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Serial będzie dostępny wyłącznie na Prime Video od 29 sierpnia. W nowym sezonie widzowie zobaczą Saurona, legendarnego złoczyńcę J.R.R. Tolkiena, który rzuca cień na Drugą Erę Śródziemia. Podczas prezentacji Amazona, która odbyła się dziś rano w Nowym Jorku, uczestnicy zostali przeniesieni do Śródziemia, gdzie platforma Prime Video przedstawiła pierwsze zdjęcia do nadchodzącego 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. 1. sezon tej popularnej serii osiągnął bezprecedensowy sukces na skalę światową, stając się jednym z najchętniej oglądanych seriali produkcji własnej Prime Video (ponad 100 milionów widzów na całym świecie) oraz zapewnił największy wzrost nowych subskrypcji Prime niż jakikolwiek inny program dotychczas.


Serial zadebiutuje na Prime Video globalnie w czwartek 29 sierpnia 2024 roku, w ponad 240 krajach.

Platforma zaprezentowała również wyjątkowy plakat do 2. sezonu, który pokazuje powrót Charliego Vickersa w roli Saurona, jednego z największych literackich złoczyńców na świecie. Pojawia się on w nowej postaci, która pomoże mu w opanowaniu mieszkańców Śródziemia.

Debiutancki, pierwszy zwiastun przedstawia widzom pełną przygód podróż tolkienowskich bohaterów do Drugiej Ery i ukazuje  wzrost wpływów złowrogiego Saurona, który kontynuuje  swoją mściwą misję w dążeniu do pełnej władzy. Znany ze swojej spektakularnej kinematografii serial zapowiada powrót wielu ulubionych postaci, takich jak Galadriela, Elrond, Książę Durin IV, Arondir i Celebrimbor. Zwiastun również ujawnia długo wyczekiwane tworzenie kolejnych Pierścieni.

W 2. sezonie Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy powraca Sauron. Wypędzony przez Galadrielę, bez armii i sojuszników, wschodzący Mroczny Władca musi polegać na swojej przebiegłości, aby odbudować swoją siłę i móc nadzorować tworzenie kolejnych Pierścieni Władzy, które umożliwią mu zniewolenie wszystkich ludów Śródziemia.

W nowym sezonie nawet niewinne postacie z sezonu 1. pogrążają się w narastającej ciemności, która rzuca wyzwanie w znalezieniu swojego miejsce w świecie, który coraz bardziej jest na krawędzi katastrofy. Gdy przyjaźnie są wystawiane na próbę, a królestwa zaczynają się rozpadać, elfy i krasnoludy, orkowie i ludzie, czarodzieje i Harfootowie… łączą siły i dzielnie walczą, aby zachować to, co dla nich najważniejsze… siebie nawzajem.

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy dołączy do bogatej oferty Prime Video obejmującej tysiące filmów i seriali, w tym polskich produkcji własnych: Kuba, Nieobliczalna, LOL: Kto Się Śmieje Ostatni sezon 1. i 2., Lewandowski — Nieznany; Cały ten seks, czy Legia. Do końca, wielokrotnie nagradzanych i popularnych seriali: Fallout; Jack Ryan; The Boys; Reacher; Lista śmierci; The Grand Tour, Wspaniała pani Maisel i Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy s.1, a także popularnych filmów dostępnych na Prime Video, takich jak Air, Książę w Nowym Jorku 2, Wojna o jutro, Road House i Na samą myśl o Tobie. Prime Video oferuje również szeroką gamę licencjonowanych treści dostępnych w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

inf. prasowa

Pracownik Bandai Namco aresztowany

Zgodnie z informacjami Games Industry, aresztowano byłego pracownika Bandai...

Ulas Karademir wraca do IO Interactive – będzie pracował m.in. przy projekcie 007

Twórca gier takich jak Hitman oraz powstający Project 007...

Ogłoszono datę premiery filmu Mortal Kombat 2

Warner Bros. ogłosiło, kiedy Mortal Kombat 2, czyli kolejna...

Amazon potwierdza, że będzie serial Tomb Raider

Amazon potwierdził dzisiaj, że pracuje serialem telewizyjnym opartym na...

Crime Simulator – zobacz trailer i demo polskiego symulatora przestępcy

Crime Simulator to unikalny symulator działalności przestępczego podziemia polskiego...

Steam i PlayStation Store mają w Polsce problem – UOKiK wszczął postępowanie

Czy na rynku sprzedaży gier wideo mogło dojść do...

MOUZ ponownie mistrzami ESL Pro League

19. sezon ESL Pro League zakończył się na Malcie...

5 dni do końca okazji na klasyki na GOG

Jeszcze tylko 5 dni promocji pozostało na GOGu na...

God of War: Ragnarok już wkrótce ma trafić na PC

Billbil-kun – znany informator, który pisze dla serwisu  Dealabs,...

Gracz stworzył kontroler do Xboxa w kształcie artefaktu z Baldur’s Gate 3

Fan gry Baldur's Gate 3 stworzył Tajemniczy Artefakt, który...

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs już dostępne

Bandai Namco Europe ogłosiło dzisiaj premierę gry PAC-MAN MEGA...

Dodatek Nebraska do American Truck Simulator zadebiutuje 16 maja

SCS Software ogłosiło, że DLC Nebraska do symulatora ciężarówek...