ASUS RoG i Blizzard prezentują ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition

ASUS i Blizzard oficjalnie zaprezentowali limitowaną wersję telefonu do gier ROG Phone 6. Limitowana edycja dedykowana jest graczom Diablo Immortal, a samo urządzenie nosi nazwę ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition i wycenione zostało na 6399 zł. W Polsce urządzenie to będzie dostępne już niebawem, bo w grudniu.


ROG Phone 6 w limitowanej „diabelskiej” edycji posiada oczywiście detale i wykończenia nawiązujące do popularnej serii Diablo pełnej demonów. Wykończenie z efektem płomieni, które zmienia swą luminację pod różnymi kątami widzenia, niestandardowe podświetlenie logo Aura RGB to tylko niektóre elementy tej edycji. Motyw Diablo Immortal jest widoczny w specjalnie przygotowanym interfejsie użytkownika, z ekskluzywnymi, tematycznymi, ruchomymi tapetami, stylami ikon, animacjami, efektami dźwiękowymi i wieloma innymi elementami. Specjalne wykończenie ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition posiada grafikę, która jest echem kultowej misji bojowej z przerażającą menażerią demonów i potworów. Telefon posiada animowaną tapetę Diablo i przeprojektowaną ramkę ikon aplikacji. Podczas ładowania telefonu pojawia się natomiast unikalny dźwięk i animacja zawierające elementy związane z grą.

Z telefonem dostaniemy również akcesoria, które oczywiście nawiązują do Diablo Immortal – są to, etui Shield Blessing Aero Case i mapa Sanktuarium, obie z ukrytymi znakami w niewidzialnym tuszu, które można odkryć za pomocą specjalnej latarki Fahir’s Light. W zestawie znajduje się także unikalnie wykonany Immortality Ejector Pin, który jest wzorowany na logo gry.

Jeśli chodzi o to co istotne, czyli parametry techniczne, to te w edycji limitowanej niczym się nie różnią względem ROG Phone 6, z zachowaniem jego najlepszej specyfikacji, napędzanej przez najnowszy Snapdragon® 8+ Gen 1 Mobile Platform z 16GB LPDDR5 RAM i 512GB UFS3.1 ROM.

Bogaty zestaw akcesoriów tematycznych to klejnot w koronie ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition. Ekskluzywny projekt kartonu jest inspirowany słynną Kostką Horadrimów, cennym przedmiotem w grze, który może przekształcić wszystko, co zostanie w nim umieszczone.

Sam telefon jest bezpiecznie przechowywany w pudełku wzorowanym na legendarnym Kamieniu Świata. Z kolei zwój mapy przedstawiający świat Sanktuarium zawiera ukryte znaki wykonane niewidzialnym atramentem, które można odkryć za pomocą dołączonej do zestawu latarki Fahir’s Light.

Shield Blessing Aero Case to ochronne etui typu bumper, na którym znajduje się geometryczny wizerunek teleportu, z unikalnym efektem, który rozświetla się, gdy jest podświetlony przy pomocy latarki Fahir’s Light. Na ukrytej wewnętrznej części etui nadrukowano specjalny „easter egg” w postaci obrazu zainspirowanego przez samego Pana Grozy.

Pracownik Bandai Namco aresztowany

Zgodnie z informacjami Games Industry, aresztowano byłego pracownika Bandai...

Ulas Karademir wraca do IO Interactive – będzie pracował m.in. przy projekcie 007

Twórca gier takich jak Hitman oraz powstający Project 007...

Ogłoszono datę premiery filmu Mortal Kombat 2

Warner Bros. ogłosiło, kiedy Mortal Kombat 2, czyli kolejna...

Premie Wideo zaprezentowało zwiastun 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Serial będzie dostępny wyłącznie na Prime Video od 29...

Amazon potwierdza, że będzie serial Tomb Raider

Amazon potwierdził dzisiaj, że pracuje serialem telewizyjnym opartym na...

Crime Simulator – zobacz trailer i demo polskiego symulatora przestępcy

Crime Simulator to unikalny symulator działalności przestępczego podziemia polskiego...

Steam i PlayStation Store mają w Polsce problem – UOKiK wszczął postępowanie

Czy na rynku sprzedaży gier wideo mogło dojść do...

MOUZ ponownie mistrzami ESL Pro League

19. sezon ESL Pro League zakończył się na Malcie...

5 dni do końca okazji na klasyki na GOG

Jeszcze tylko 5 dni promocji pozostało na GOGu na...

God of War: Ragnarok już wkrótce ma trafić na PC

Billbil-kun – znany informator, który pisze dla serwisu  Dealabs,...

Gracz stworzył kontroler do Xboxa w kształcie artefaktu z Baldur’s Gate 3

Fan gry Baldur's Gate 3 stworzył Tajemniczy Artefakt, który...

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs już dostępne

Bandai Namco Europe ogłosiło dzisiaj premierę gry PAC-MAN MEGA...