ASUS RoG i Blizzard prezentują ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition

ASUS i Blizzard oficjalnie zaprezentowali limitowaną wersję telefonu do gier ROG Phone 6. Limitowana edycja dedykowana jest graczom Diablo Immortal, a samo urządzenie nosi nazwę ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition i wycenione zostało na 6399 zł. W Polsce urządzenie to będzie dostępne już niebawem, bo w grudniu.


ROG Phone 6 w limitowanej „diabelskiej” edycji posiada oczywiście detale i wykończenia nawiązujące do popularnej serii Diablo pełnej demonów. Wykończenie z efektem płomieni, które zmienia swą luminację pod różnymi kątami widzenia, niestandardowe podświetlenie logo Aura RGB to tylko niektóre elementy tej edycji. Motyw Diablo Immortal jest widoczny w specjalnie przygotowanym interfejsie użytkownika, z ekskluzywnymi, tematycznymi, ruchomymi tapetami, stylami ikon, animacjami, efektami dźwiękowymi i wieloma innymi elementami. Specjalne wykończenie ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition posiada grafikę, która jest echem kultowej misji bojowej z przerażającą menażerią demonów i potworów. Telefon posiada animowaną tapetę Diablo i przeprojektowaną ramkę ikon aplikacji. Podczas ładowania telefonu pojawia się natomiast unikalny dźwięk i animacja zawierające elementy związane z grą.

Z telefonem dostaniemy również akcesoria, które oczywiście nawiązują do Diablo Immortal – są to, etui Shield Blessing Aero Case i mapa Sanktuarium, obie z ukrytymi znakami w niewidzialnym tuszu, które można odkryć za pomocą specjalnej latarki Fahir’s Light. W zestawie znajduje się także unikalnie wykonany Immortality Ejector Pin, który jest wzorowany na logo gry.

Jeśli chodzi o to co istotne, czyli parametry techniczne, to te w edycji limitowanej niczym się nie różnią względem ROG Phone 6, z zachowaniem jego najlepszej specyfikacji, napędzanej przez najnowszy Snapdragon® 8+ Gen 1 Mobile Platform z 16GB LPDDR5 RAM i 512GB UFS3.1 ROM.

Bogaty zestaw akcesoriów tematycznych to klejnot w koronie ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition. Ekskluzywny projekt kartonu jest inspirowany słynną Kostką Horadrimów, cennym przedmiotem w grze, który może przekształcić wszystko, co zostanie w nim umieszczone.

Sam telefon jest bezpiecznie przechowywany w pudełku wzorowanym na legendarnym Kamieniu Świata. Z kolei zwój mapy przedstawiający świat Sanktuarium zawiera ukryte znaki wykonane niewidzialnym atramentem, które można odkryć za pomocą dołączonej do zestawu latarki Fahir’s Light.

Shield Blessing Aero Case to ochronne etui typu bumper, na którym znajduje się geometryczny wizerunek teleportu, z unikalnym efektem, który rozświetla się, gdy jest podświetlony przy pomocy latarki Fahir’s Light. Na ukrytej wewnętrznej części etui nadrukowano specjalny „easter egg” w postaci obrazu zainspirowanego przez samego Pana Grozy.

Nowości w CS:GO – nowa skrzynka Revolution, naklejki i zestaw muzyczny

Valve poinformowało, że popularna strzelanka sieciowa, jaką jest Counter-Strike:...

Zbliża się premiera Tomb Raider Reloaded – zobacz nowy trailer

W ostatnim czasie ujawiono termin premiery Tomb Raider Reloaded...

Weekendowa promocja na GOG –  do 90% taniej

Polska platforma growa GOG ogłosiła dzisiaj kolejną promocję. Tym...

Najlepsze na PS5 – gracze wybierają

Od premiery PlayStation 5, Sony borykało się z problemami...

Lubisz muzykę z gier? Zbliżają się koncerty taką właśnie muzyką na żywo.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grafiki czy...

Classique Broadway w GTA ONLINE

Świętujcie walentynki z potrójnymi nagrodami za tryb Do grobowej...

Samsung otworzył  w Warszawie Galaxy Playground

 Samsung otwiera w centrum Warszawy wyjątkową immersyjną przestrzeń. Galaxy...

Recipe for Disaster za darmo od Epic Games

Dziś po południu na platformie sprzedażowej Epic Games Store...

Super Mario Bros Movie – premiera coraz bliżej

Powoli zbliża się premiera filmu na podstawie kultowej gry...

Kolejna promocja na Ubisoft Store, tym razem Walentynkowa

Ubisoft ogłosił kolejną wyprzedaż gier – taniej do 80%....

Graj zdalnie dzięki Ubisoft Connect Share Play

Dzięki nowej usłudze Share Play dostępnej poprzez Ubisoft Connect...

Nintendo po raz pierwszy na IEM Katowice

Po trzech latach przerwy powraca IEM Expo w Katowicach...