Galaxy S22 Ultra oficjalnie w Polsce

W sprzedaży debiutuje dziś najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra z wbudowanym rysikiem S Pen, profesjonalnym aparatem oraz najwyższą wydajnością wśród smartfonów Galaxy

Galaxy S22 Ultra oferuje użytkownikom mobilne wrażenia na najwyższym poziomie, łącząc funkcje znane z serii Galaxy S i Note:

Rysik S Pen

Galaxy S22 Ultra jako pierwszy smartfon z serii Galaxy S oferuje wbudowany rysik S Pen, który pozwala na zupełnie nowe sposoby interakcji z urządzeniem – od sporządzania notatek i szkiców, przez edytowanie dokumentów aż po obsługę aplikacji. Rysik S Pen dołączony do Galaxy S22 Ultra to najszybszy i najbardziej responsywny rysik zaprojektowany przez Samsung.

Unikatowy design

Idealnie zintegrowany aparat i elegancka metalowa obudowa Galaxy S22 Ultra, tworząca efekt lustra, nadają mu wyjątkowy design klasy premium. Całość uzupełnia szklane wykończenie oraz ikoniczne, wyraziste krawędzie znane z serii Galaxy Note. Galaxy S22 Ultra dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, zielonej oraz burgundowej.

Profesjonalny aparat

Galaxy S22 Ultra oferuje najpotężniejszy i najbardziej inteligentny aparat w historii smartfonów Samsung, który pozwala rejestrować wideo i zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych. Dzięki technologii nona binning matryca jest w stanie przechwycić więcej światła i danych optymalizując doświetlenie i szczegółowość zdjęć i nagrywanych filmów. Galaxy S22 Ultra pozwala rejestrować wyraziste zdjęcia i płynne wideo bez refleksów nawet w warunkach nocnych. Do dyspozycji mamy zoom, który pozwala aż 100-krotnie zbliżyć się do centrum akcji[1]. Galaxy S22 Ultra oferuje również wiele nowych funkcji wspieranych przez AI, takich jak tryb portretowy, dzięki którym każde zdjęcie prezentuje się profesjonalnie.

Moc i wydajność na co dzień

Galaxy S22 Ultra został wyposażony w najnowszy procesor 4 nm, który odpowiada za zaawansowane przetwarzanie AI i uczenie maszynowe. Obsługa łączności Wi-Fi 6E pozwala użytkownikom cieszyć się szybszym działaniem najczęściej używanych aplikacji – zarówno podczas pracy jak i rozrywki[2]  Pojemna bateria Galaxy S22 Ultra wystarczy na długie godziny pracy – po każdym ładowaniu gwarantuje ona 24h działania[3]. Dzięki obsłudze superszybkiego ładowania 45 W po zaledwie 10 minutowym ładowaniu Galaxy S22 Ultra pozwala nagrać ponad 50 min materiału wideo.[4]

Najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra dostępny jest w sprzedaży od 25 lutego 2022 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-s22-ultra/

[1] 100X Space Zoom obejmuje 10x zoom optyczny i do 100x zoom cyfrowy z technologią AI Super Resolution. Zbliżenie przekraczające 10x może spowodować pewne pogorszenie obrazu.

[2] Dostępność sieci Wi-Fi 6E może się różnić w zależności od rynku, dostawcy sieci i środowiska użytkownika. Wymaga optymalnego połącznia oraz routera Wi-Fi 6E.

[3] Szacowane na podstawie profilu użycia przeciętnego/typowego użytkownika. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 8 a 20 grudnia 2021 r. w USA i Wielkiej Brytanii na niewprowadzonych jeszcze na rynek wersjach SM-S901, SM-S906 i SM-S908 przy domyślnych ustawieniach i użyciu sieci 5G Sub6 (NIE testowano w ramach sieci 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości realizowania połączeń i wysyłania bądź odbierania wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.

[4] Na podstawie wyników superszybkiego ładowania uzyskanych w wewnętrznych testach laboratoryjnych Samsung przeprowadzonych z ładowarką 45 W, gdy pozostało 0% energii, a wszystkie usługi, funkcje i ekran były wyłączone. Rzeczywista prędkość ładowania może zależeć również od sposobu użytkowania, warunków ładowania i innych czynników. Ładowarki, w tym ładowarka 45W, sprzedawane osobno. Należy używać wyłącznie ładowarek i kabli zatwierdzonych przez Samsung.

inf. prasowa

Pewny prezent dla Graczy: Produkty SureFire to nowy poziom rozgrywki!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a jeśli w Twoim...

Nowości w CS:GO – nowa skrzynka Revolution, naklejki i zestaw muzyczny

Valve poinformowało, że popularna strzelanka sieciowa, jaką jest Counter-Strike:...

Zbliża się premiera Tomb Raider Reloaded – zobacz nowy trailer

W ostatnim czasie ujawiono termin premiery Tomb Raider Reloaded...

Weekendowa promocja na GOG –  do 90% taniej

Polska platforma growa GOG ogłosiła dzisiaj kolejną promocję. Tym...

Najlepsze na PS5 – gracze wybierają

Od premiery PlayStation 5, Sony borykało się z problemami...

Lubisz muzykę z gier? Zbliżają się koncerty taką właśnie muzyką na żywo.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grafiki czy...

Classique Broadway w GTA ONLINE

Świętujcie walentynki z potrójnymi nagrodami za tryb Do grobowej...

Samsung otworzył  w Warszawie Galaxy Playground

 Samsung otwiera w centrum Warszawy wyjątkową immersyjną przestrzeń. Galaxy...

Recipe for Disaster za darmo od Epic Games

Dziś po południu na platformie sprzedażowej Epic Games Store...

Super Mario Bros Movie – premiera coraz bliżej

Powoli zbliża się premiera filmu na podstawie kultowej gry...

Kolejna promocja na Ubisoft Store, tym razem Walentynkowa

Ubisoft ogłosił kolejną wyprzedaż gier – taniej do 80%....

Graj zdalnie dzięki Ubisoft Connect Share Play

Dzięki nowej usłudze Share Play dostępnej poprzez Ubisoft Connect...