Galaxy S22 Ultra oficjalnie w Polsce

W sprzedaży debiutuje dziś najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra z wbudowanym rysikiem S Pen, profesjonalnym aparatem oraz najwyższą wydajnością wśród smartfonów Galaxy

Galaxy S22 Ultra oferuje użytkownikom mobilne wrażenia na najwyższym poziomie, łącząc funkcje znane z serii Galaxy S i Note:

Rysik S Pen

Galaxy S22 Ultra jako pierwszy smartfon z serii Galaxy S oferuje wbudowany rysik S Pen, który pozwala na zupełnie nowe sposoby interakcji z urządzeniem – od sporządzania notatek i szkiców, przez edytowanie dokumentów aż po obsługę aplikacji. Rysik S Pen dołączony do Galaxy S22 Ultra to najszybszy i najbardziej responsywny rysik zaprojektowany przez Samsung.

Unikatowy design

Idealnie zintegrowany aparat i elegancka metalowa obudowa Galaxy S22 Ultra, tworząca efekt lustra, nadają mu wyjątkowy design klasy premium. Całość uzupełnia szklane wykończenie oraz ikoniczne, wyraziste krawędzie znane z serii Galaxy Note. Galaxy S22 Ultra dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, zielonej oraz burgundowej.

Profesjonalny aparat

Galaxy S22 Ultra oferuje najpotężniejszy i najbardziej inteligentny aparat w historii smartfonów Samsung, który pozwala rejestrować wideo i zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych. Dzięki technologii nona binning matryca jest w stanie przechwycić więcej światła i danych optymalizując doświetlenie i szczegółowość zdjęć i nagrywanych filmów. Galaxy S22 Ultra pozwala rejestrować wyraziste zdjęcia i płynne wideo bez refleksów nawet w warunkach nocnych. Do dyspozycji mamy zoom, który pozwala aż 100-krotnie zbliżyć się do centrum akcji[1]. Galaxy S22 Ultra oferuje również wiele nowych funkcji wspieranych przez AI, takich jak tryb portretowy, dzięki którym każde zdjęcie prezentuje się profesjonalnie.

Moc i wydajność na co dzień

Galaxy S22 Ultra został wyposażony w najnowszy procesor 4 nm, który odpowiada za zaawansowane przetwarzanie AI i uczenie maszynowe. Obsługa łączności Wi-Fi 6E pozwala użytkownikom cieszyć się szybszym działaniem najczęściej używanych aplikacji – zarówno podczas pracy jak i rozrywki[2]  Pojemna bateria Galaxy S22 Ultra wystarczy na długie godziny pracy – po każdym ładowaniu gwarantuje ona 24h działania[3]. Dzięki obsłudze superszybkiego ładowania 45 W po zaledwie 10 minutowym ładowaniu Galaxy S22 Ultra pozwala nagrać ponad 50 min materiału wideo.[4]

Najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra dostępny jest w sprzedaży od 25 lutego 2022 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-s22-ultra/

[1] 100X Space Zoom obejmuje 10x zoom optyczny i do 100x zoom cyfrowy z technologią AI Super Resolution. Zbliżenie przekraczające 10x może spowodować pewne pogorszenie obrazu.

[2] Dostępność sieci Wi-Fi 6E może się różnić w zależności od rynku, dostawcy sieci i środowiska użytkownika. Wymaga optymalnego połącznia oraz routera Wi-Fi 6E.

[3] Szacowane na podstawie profilu użycia przeciętnego/typowego użytkownika. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 8 a 20 grudnia 2021 r. w USA i Wielkiej Brytanii na niewprowadzonych jeszcze na rynek wersjach SM-S901, SM-S906 i SM-S908 przy domyślnych ustawieniach i użyciu sieci 5G Sub6 (NIE testowano w ramach sieci 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości realizowania połączeń i wysyłania bądź odbierania wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.

[4] Na podstawie wyników superszybkiego ładowania uzyskanych w wewnętrznych testach laboratoryjnych Samsung przeprowadzonych z ładowarką 45 W, gdy pozostało 0% energii, a wszystkie usługi, funkcje i ekran były wyłączone. Rzeczywista prędkość ładowania może zależeć również od sposobu użytkowania, warunków ładowania i innych czynników. Ładowarki, w tym ładowarka 45W, sprzedawane osobno. Należy używać wyłącznie ładowarek i kabli zatwierdzonych przez Samsung.

inf. prasowa

Pracownik Bandai Namco aresztowany

Zgodnie z informacjami Games Industry, aresztowano byłego pracownika Bandai...

Ulas Karademir wraca do IO Interactive – będzie pracował m.in. przy projekcie 007

Twórca gier takich jak Hitman oraz powstający Project 007...

Ogłoszono datę premiery filmu Mortal Kombat 2

Warner Bros. ogłosiło, kiedy Mortal Kombat 2, czyli kolejna...

Premie Wideo zaprezentowało zwiastun 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Serial będzie dostępny wyłącznie na Prime Video od 29...

Amazon potwierdza, że będzie serial Tomb Raider

Amazon potwierdził dzisiaj, że pracuje serialem telewizyjnym opartym na...

Crime Simulator – zobacz trailer i demo polskiego symulatora przestępcy

Crime Simulator to unikalny symulator działalności przestępczego podziemia polskiego...

Steam i PlayStation Store mają w Polsce problem – UOKiK wszczął postępowanie

Czy na rynku sprzedaży gier wideo mogło dojść do...

MOUZ ponownie mistrzami ESL Pro League

19. sezon ESL Pro League zakończył się na Malcie...

5 dni do końca okazji na klasyki na GOG

Jeszcze tylko 5 dni promocji pozostało na GOGu na...

God of War: Ragnarok już wkrótce ma trafić na PC

Billbil-kun – znany informator, który pisze dla serwisu  Dealabs,...

Gracz stworzył kontroler do Xboxa w kształcie artefaktu z Baldur’s Gate 3

Fan gry Baldur's Gate 3 stworzył Tajemniczy Artefakt, który...

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs już dostępne

Bandai Namco Europe ogłosiło dzisiaj premierę gry PAC-MAN MEGA...