Jeszcze więcej gier w chmurze na telewizorach LG. Teraz także w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Najnowsze telewizory LG oferują Luna i GeForce NOW w 4K, dzięki czemu zapewniają bardziej wciągające wrażenia podczas grania w chmurze. LG Electronics nieustannie angażuje się w dostarczanie użytkownikom jak najlepszych emocji z grania na telewizorze. Podczas trwających targów CES firma prezentuje nowe rozwiązania i usługi, które zwiększają przyjemność z gry. Należą do nich nowy interfejs webOS z dedykowanym centrum gier, usługa gier w chmurze Amazon Luna i strumieniowanie 4K 60 FPS za pośrednictwem NVIDIA GeForce NOW. Streaming gier obsługują od teraz także modele z 2020 roku.


Popularne usługi gier w chmurze, do których w systemie webOS 2023 można teraz wygodnie uzyskać dostęp z poziomu LG Game Card – w tym także za pomocą polecenia głosowego* – oferują graczom liczne tytuły wiodących partnerów, takich jak NVIDIA, Blacknut, Utomik, a teraz także Luna i Boosteroid. Wszystkie produkcje dostępne są bez konieczności pobierania plików ani korzystania z dodatkowego sprzętu. Wielokrotnie nagradzane telewizory LG OLED zapewniają graczom płynną rozgrywkę za sprawą doskonałej jakości obrazu, ultraszybkiego czasu reakcji wynoszącego 0,1 milisekundy i bardzo niskiego opóźnienia sygnału wejściowego (input lag). Oferują także bardziej indywidualne wrażenia z gry dzięki możliwościom personalizacji, takim jak Game Optimizer i opcje dopasowania ustawienia obrazu dla poszczególnych gatunków gier.

Usługa GeForce NOW, dostępna do tej pory w rozdzielczości FHD na telewizorach LG z systemem webOS 6.0 lub nowszym (z lat 2021 i 2022), pojawi się teraz także w modelach z roku 2020. W wybranych telewizorach będzie dostępna jeszcze w tym roku również w rozdzielczości 4K. Właściciele telewizorów LG będą mogli jako jedni z pierwszych cieszyć się imponująco płynną, wciągającą rozgrywką w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę na dużym ekranie, korzystając jedynie z kompatybilnego kontrolera.

GeForce NOW to otwarta usługa gamingowa w chmurze firmy NVIDIA, która wykorzystuje prężnie rozwijający się ekosystem gier na komputerach PC poprzez przesyłanie strumieniowe ze światowej klasy wydajnością NVIDIA GeForce RTX. Gracze mogą grać w swoje ulubione tytuły na PC zakupione wcześniej w popularnych sklepach cyfrowych – a także w wiele popularnych gier free to play, takich jak Fortnite, Apex Legends czy Destiny 2 – przeciwko milionom innych graczy na komputerach. Na obsługiwanych telewizorach LG członkowie programu GeForce Now Ultimate będą mogli cieszyć się streamingiem w rozdzielczości do 4K przy 60 klatkach na sekundę, z ultraniskim opóźnieniem dorównującym wielu grom rozgrywanym na PC.

Na ekranie głównym webOS najnowszych telewizorów LG do innych usług gier w chmurze dołącza teraz usługa Amazon Luna dostępna w USA z poziomu LG Game Card. Subskrypcja Luna oferuje dostęp do gier dla każdego – od tytułów AAA, side scrollerów w stylu retro, gier rodzinnych i nie tylko, aż po takie tytuły jak Assassin’s Creed Valhalla, Everspace i Team Sonic Racing. Natomiast kanał Prime Gaming daje abonentom Amazon Prime każdego miesiąca dostęp do różnych ekskluzywnych i bezpłatnych gier.

Idealne dla graczy telewizory LG OLED można zobaczyć w dniach 5-8 stycznia podczas targów CES 2023 na stoisku firmy (nr 15501, Centrum Konferencyjne w Las Vegas). Aby być na bieżąco ze wszystkimi innowacjami LG na CES, warto śledzić #LGCES2023 w mediach społecznościowych.

Kliknij i dowiedz się więcej o funkcjach gamingowych telewizorów LG OLED

Pracownik Bandai Namco aresztowany

Zgodnie z informacjami Games Industry, aresztowano byłego pracownika Bandai...

Ulas Karademir wraca do IO Interactive – będzie pracował m.in. przy projekcie 007

Twórca gier takich jak Hitman oraz powstający Project 007...

Ogłoszono datę premiery filmu Mortal Kombat 2

Warner Bros. ogłosiło, kiedy Mortal Kombat 2, czyli kolejna...

Premie Wideo zaprezentowało zwiastun 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Serial będzie dostępny wyłącznie na Prime Video od 29...

Amazon potwierdza, że będzie serial Tomb Raider

Amazon potwierdził dzisiaj, że pracuje serialem telewizyjnym opartym na...

Crime Simulator – zobacz trailer i demo polskiego symulatora przestępcy

Crime Simulator to unikalny symulator działalności przestępczego podziemia polskiego...

Steam i PlayStation Store mają w Polsce problem – UOKiK wszczął postępowanie

Czy na rynku sprzedaży gier wideo mogło dojść do...

MOUZ ponownie mistrzami ESL Pro League

19. sezon ESL Pro League zakończył się na Malcie...

5 dni do końca okazji na klasyki na GOG

Jeszcze tylko 5 dni promocji pozostało na GOGu na...

God of War: Ragnarok już wkrótce ma trafić na PC

Billbil-kun – znany informator, który pisze dla serwisu  Dealabs,...

Gracz stworzył kontroler do Xboxa w kształcie artefaktu z Baldur’s Gate 3

Fan gry Baldur's Gate 3 stworzył Tajemniczy Artefakt, który...

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs już dostępne

Bandai Namco Europe ogłosiło dzisiaj premierę gry PAC-MAN MEGA...