Już 25 marca rozpocznij odkrywanie tajemniczego świata gry Kirby and the Forgotten Land

Dołącz do mocnego i uroczego bohatera, Kirby’ego w grze Kirby and the Forgotten Land, który w kolorowej platformówce 3D na konsole z rodziny Nintendo Switch, wypełnionej cudami, dziką przyrodą i Waddle Dee zdobywa nowe umiejętności. Gracze pragnący wyruszyć na tę przygodę mogą to zrobić już wkrótce, ponieważ gra zadebiutuje 25 marca 2022 roku.

Kirby uwielbia zaczerpnąć powietrza i czeka go dużo pracy, gdy przybywając do nieznanej krainy odkryje, że Waddle Dee są masowo porywane przez Beast Pack. Aby uratować swoich przyjaciół, Kirby wyrusza w podróż z osobliwym Elfilinem, którego poznaje w tym nowym świecie.

W tej porywającej przygodzie gracze mogą wykorzystać szereg zdolności Kirby’ego do walki z przeciwnikami i poruszania się po tętniących życiem trójwymiarowych światach. Miejsce, w którym natura i dawna cywilizacja zostały połączone, oferuje szereg obszarów wypełnionych platformowymi wyzwaniami. Wyruszając na uwolnienie Waddle Dee trzymanych w niewoli w punkcie docelowym na końcu każdego etapu, warto zbadać każdy zakamarek, aby po drodze uratować jak najwięcej z nich.

Beast Pack będzie nie lada wyzwaniem, więc oprócz kultowych umiejętności kopiowania do repertuaru Kirby’ego umiejętności dołączyły nowe – Drill (wiertło) i kopiowanie Ranger. Wiertło umożliwia zanurzenie się w ziemi i zaatakowanie od dołu potężnym ciosem. Wrogowie wkrótce zobaczą gwiazdeczki, gdy Kirby uwolni umiejętność kopiowania Ranger, pozwalającej skierować wzrok na odległego przeciwnika.

Kirby może mieć także towarzysza swych przygód, jeżeli drugi gracz dołączy do wyprawy jako Bandana Waddle Dee. Gracze mogą wyprowadzać rozmaite ataki za pomocą jego włóczni i mogą łatwo rozpocząć tryb gry kooperacyjnej dla dwóch graczy* na tej samej konsoli, dzieląc kontroler Joy-Con.

Kirby and the Forgotten Land prezentuje również miasto Waddle Dee Town, które jest centralnym punktem przygody. Miasto będzie się coraz bardziej rozwijać w zależności od liczby uratowanych Waddle Dee. Otwierane będą różne sklepy, a gracze będą mogli cieszyć się ulubionymi grami mieszkańców miasteczka. Kirby może nawet pomóc w Waddle Dee Café. Gracze w celu uzyskania wysokiego wyniku będą musieli szybko przygotowywać zamówienia klientów, aby ich zadowolić. W miasteczku Waddle Dee Town można również znaleźć Mądrego Waddle Dee, przekazującego pomocne wskazówki. Łącząc się online, można dowiedzieć się szczegółów opartych na globalnych danych graczy, takich jak całkowita liczba uratowanych Waddle Dee na całym świecie i aktualna najpopularniejsza umiejętność kopiowania.**

W tym roku przypada również 30. rocznica powstania serii Kirby, a tapetę z tej okazji można pobrać tutaj: kirby.nintendo.co.uk

* Kirby and the Forgotten Land obsługuje tylko lokalny multiplayer na jednym systemie. Multiplayer wymaga jednego kompatybilnego kontrolera na gracza.

** Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online.

 

inf. prasowa

Pewny prezent dla Graczy: Produkty SureFire to nowy poziom rozgrywki!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a jeśli w Twoim...

Nowości w CS:GO – nowa skrzynka Revolution, naklejki i zestaw muzyczny

Valve poinformowało, że popularna strzelanka sieciowa, jaką jest Counter-Strike:...

Zbliża się premiera Tomb Raider Reloaded – zobacz nowy trailer

W ostatnim czasie ujawiono termin premiery Tomb Raider Reloaded...

Weekendowa promocja na GOG –  do 90% taniej

Polska platforma growa GOG ogłosiła dzisiaj kolejną promocję. Tym...

Najlepsze na PS5 – gracze wybierają

Od premiery PlayStation 5, Sony borykało się z problemami...

Lubisz muzykę z gier? Zbliżają się koncerty taką właśnie muzyką na żywo.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grafiki czy...

Classique Broadway w GTA ONLINE

Świętujcie walentynki z potrójnymi nagrodami za tryb Do grobowej...

Samsung otworzył  w Warszawie Galaxy Playground

 Samsung otwiera w centrum Warszawy wyjątkową immersyjną przestrzeń. Galaxy...

Recipe for Disaster za darmo od Epic Games

Dziś po południu na platformie sprzedażowej Epic Games Store...

Super Mario Bros Movie – premiera coraz bliżej

Powoli zbliża się premiera filmu na podstawie kultowej gry...

Kolejna promocja na Ubisoft Store, tym razem Walentynkowa

Ubisoft ogłosił kolejną wyprzedaż gier – taniej do 80%....

Graj zdalnie dzięki Ubisoft Connect Share Play

Dzięki nowej usłudze Share Play dostępnej poprzez Ubisoft Connect...