Kto potrzebuje laptopa z podwójnym ekranem, takiego jak nowy Zenbook DUO?

Codzienna praca na laptopie, zdominowana przez potrzebę wielozadaniowości, coraz częściej wymaga dodatkowego miejsca na ekranie. Dawniej użytkownik laptopa musiał decydować między większym rozmiarem wyświetlacza a użyciem zewnętrznego monitora, by poszerzyć swoje cyfrowe biurko. Teraz sytuacja ulega zmianie! Nowy Zenbook DUO, z dwoma ekranami dotykowymi i odłączaną klawiaturą Bluetooth®, wprowadza innowację, oferując podwójną przestrzeń do pracy w kompaktowym i łatwym do przeniesienia urządzeniu.


Zabiegani profesjonaliści

Zenbook DUO jest jak szwajcarski scyzoryk wśród narzędzi dla biznesu. To idealne narzędzie dla profesjonalistów, będących w ciągłym ruchu, pracujących zdalnie lub w modelu hybrydowym. Skierowany do wszystkich tych, którzy często zmieniają swoje miejsce pracy – w salach konferencyjnych, biurach oddziałów firmy, podczas szkoleń czy podróży – Zenbook DUO oferuje wygodę pracy z podwójnym ekranem, podobną do tej przy biurku czy w domowym stanowisku z dodatkowym monitorem. Zenbook DUO możesz ustawić w trybie podwójnego ekranu na dowolnej powierzchni – zajmuje on przy tym niewiele miejsca. Praca przy biurku, w pociągu czy kawiarni? Dla Zenbooka DUO to żaden problem!

Przedsiębiorcy

Twoja firma nie zna granic, a Ty potrzebujesz narzędzia, które dotrzyma Ci kroku? Zenbook DUO to świetna opcja dla wszystkich aktywnych przedsiębiorców. Zarządzanie różnymi aspektami prowadzenia firmy wymaga niezwykłej elastyczności. Dodatkowa przestrzeń ekranowa do wielozadaniowej pracy w dowolnym miejscu i czasie jest ogromnym atutem. Podwójny ekran sprawdzi się idealnie podczas spotkań online z inwestorami, pozwalając na jednoczesną prezentację wyników i pracę nad projektami. Pokaż, że Twoja firma jest gotowa na wyzwania przyszłości.

Niezależni twórcy

Graficy, fotografowie, pisarze – odkryją w Zenbook DUO narzędzie, które rozwinie ich kreatywność. Dwa ekrany to nie tylko dwa razy większa przestrzeń robocza, ale przede wszystkim możliwość efektywnej współpracy z klientami w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Dla przykładu, możesz prowadzić wideokonferencję na jednym ekranie i jednocześnie korzystać ze specjalistycznego oprogramowania na drugim, znacznie usprawniając proces kreatywny. W przypadku spotkań twarzą w twarz skorzystaj z trybu sharingu, w którym obraz z jednego ekranu jest lustrzanie odbijany na drugim, zapewniając widzowi naturalne doświadczenia. Zenbook DUO to wolność tworzenia i dzielenia się pomysłami, które inspirują.

Dziennikarze

W terenie, gdzie każdy, nawet najmniejszy detal może być kluczem do napisania najlepszej historii – Zenbook DUO umożliwi dziennikarzom pracę na najwyższym poziomie. Edytuj materiały wideo na jednym ekranie, a na drugim przygotowuj teksty, które zmienią świat. Dzięki Zenbook DUO żaden temat nie umknie już Twojej uwadze.

Twórcy internetowi i influcencerzy

Pokaż się światu w nowym świetle z Zenbookiem DUO. Twórz i streamuj treści na żywo, monitoruj reakcje i prowadź interakcje z fanami – wszystko to jednocześnie, bez konieczności przełączania się między okienkami. Cyfrowy świat nigdy nie był jeszcze nigdy tak łatwy do zarządzania…

Pracujący rodzice

Równoważenie obowiązków zawodowych i domowych jest nie lada wyzwaniem dla każdego rodzica. A co, jeśli moglibyście mieć oko na swoje dziecko jednocześnie pracując? Zenbook DUO sprawia, że to możliwe. Skonfiguruj kamerę w pokoju dziecka, podłącz ją do laptopa i monitoruj, co dzieje się z Twoją pociechą na jednym z ekranów, nie przerywając swojej pracy na drugim. Dla pracujących rodziców Zenbook DUO to jednoczesne okno na świat i na dom.

Dla każdego w życiu codziennym

W dzisiejszych czasach, gdzie wielozadaniowość stała się normą, dwa ekrany w Zenbook DUO oferują nieograniczone możliwości produktywności i rozrywki. Dodatkowy ekran pozwala na łatwiejszą komunikację online, omawianie detali, takich jak trasy podróży czy opcje zakwaterowania. Inne możliwości obejmują dyskusje o listach zakupów z Twoim partnerem – prowadź wideorozmowę na jednym ekranie i komponuj listę zakupów na drugim.

Zenbook DUO to również idealne rozwiązanie do prowadzenia bardziej formalnych dyskusji, dla przykładu możesz prowadzić wideokonferencję z architektem na jednym ekranie, jednocześnie udostępniając przykłady swoich projektów online na drugim. Zenbook DUO to nie tylko laptop. To brama do świata, gdzie więcej znaczy lepiej – możliwości są naprawdę nieograniczone.

Dowiedz się więcej

Przedstawione przykłady to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje laptop z podwójnym ekranem — zarówno w pracy, jak i w domu. Wyobraź sobie, jak podwojona przestrzeń robocza może wpłynąć na Twoją produktywność! Dowiedz się więcej klikając w ten link. Let’s DUO it!

inf. prasowa

Pracownik Bandai Namco aresztowany

Zgodnie z informacjami Games Industry, aresztowano byłego pracownika Bandai...

Ulas Karademir wraca do IO Interactive – będzie pracował m.in. przy projekcie 007

Twórca gier takich jak Hitman oraz powstający Project 007...

Ogłoszono datę premiery filmu Mortal Kombat 2

Warner Bros. ogłosiło, kiedy Mortal Kombat 2, czyli kolejna...

Premie Wideo zaprezentowało zwiastun 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Serial będzie dostępny wyłącznie na Prime Video od 29...

Amazon potwierdza, że będzie serial Tomb Raider

Amazon potwierdził dzisiaj, że pracuje serialem telewizyjnym opartym na...

Crime Simulator – zobacz trailer i demo polskiego symulatora przestępcy

Crime Simulator to unikalny symulator działalności przestępczego podziemia polskiego...

Steam i PlayStation Store mają w Polsce problem – UOKiK wszczął postępowanie

Czy na rynku sprzedaży gier wideo mogło dojść do...

MOUZ ponownie mistrzami ESL Pro League

19. sezon ESL Pro League zakończył się na Malcie...

5 dni do końca okazji na klasyki na GOG

Jeszcze tylko 5 dni promocji pozostało na GOGu na...

God of War: Ragnarok już wkrótce ma trafić na PC

Billbil-kun – znany informator, który pisze dla serwisu  Dealabs,...

Gracz stworzył kontroler do Xboxa w kształcie artefaktu z Baldur’s Gate 3

Fan gry Baldur's Gate 3 stworzył Tajemniczy Artefakt, który...

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs już dostępne

Bandai Namco Europe ogłosiło dzisiaj premierę gry PAC-MAN MEGA...