Premiery NETFLIX | 10 – 16 października

Przybliżamy premiery od NETFLIX na najbliższy tydzień 10-16 października.


10 października 2022

Strażnicy przyrody

„Strażnicy przyrody” to inspirowany legendami rdzennych mieszkańców USA oraz imponującymi krajobrazami amerykańskich parków narodowych serial przygodowy z elementami fantasy, w którym podziwiamy piękno przyrody oczyma rodzeństwa Kodi, Summer i Eddy’ego Skycedarów z plemienia Czumaszów/Cowlitzów, które łączy wspólny sekret. Tytułowi strażnicy potrafią przemienić się w niedźwiadka grizzly, sokoła i żółwia, aby chronić park narodowy oraz zamieszkujące w nim duchy. Dzieciakom przyjdzie m.in. pomóc zagubionemu ptakowi i obudzić słońce. Serial autorstwa członkini plemienia Czumaszów Sanata Ynez showrunnerki Karissy Valencii to fantastyczno-przygodowa historia o pielęgnowaniu społeczności i ochronie przyrody na tle bogatej historii rdzennych mieszkańców USA.

11 października 2022

Iliza Shlesinger: Hot Forever

Iliza Shlesinger wraca do Netflix z nowym programem komediowym pt. „Hot Forever”, w którym dowodzi, że jest przezabawnym i ważnym głosem pokolenia, poruszając nie tylko palące tematy, ale także takie kwestie, jak ohydne biustonosze i męska obsesja na punkcie łóżek kontynentalnych. Światowa premiera „Iliza Shlesinger: Hot Forever” na Netflix jest planowana na 11 października 2022 r.

Wilki z wyspy Vancouver

W miejscu, gdzie Pacyfik obmywa dzikie wybrzeże Kanady, leży tajemnicza, spowita chmurami i mgłą wyspa, a dostępu do niej bronią jedne z najniebezpieczniejszych wód świata. Gdy jednak przyjrzymy się bliżej, zobaczymy coś jeszcze bardziej zdumiewającego: społeczność charyzmatycznych zwierzęcych mieszkańców, którzy tylko czekają, aby oprowadzić nas po swoim królestwie. Poznaj wilka Cedara, bielika Spiro, wydrę morską Skye i ich sąsiadów z wyspy Vancouver. Narratorem tego pięknie nakręconego dokumentu jest Will Arnett.

12 października 2022

Detektyw Belascoarán

Stare biurko, papieros i nużące czekanie na klientów? Niekoniecznie… Miasto takie jak Meksyk potrzebuje detektywa z prawdziwego zdarzenia. Już wkrótce Belascoarán Shayne pokaże, jak działa niezależny meksykański detektyw w latach 70. XX wieku. Serial o przygodach Belascoarána, do którego scenariusz napisał Paco Ignacio Taiboll, pojawi się na Netflix w 2022 roku.

 

13 października 2022

Małżonka do wynajęcia

Luiz (Caio Castro) jest trzydziestolatkiem, który nigdy nie nawiązał głębokich relacji z kobietą, nie licząc matki i trzech sióstr. Chcąc spełnić ostatnie życzenie matki i uniknąć utraty spadku, ów wieczny kawaler postanawia zatrudnić żonę na niby.

Wyjątek

Przerażający horror kosmiczny autorstwa Hirotaki Adachiego (Otsuichi), do którego projekty postaci stworzył Yoshitaka Amano, a muzykę skomponował Ryuichi Sakamoto

W dalekiej przyszłości ludzkość musiała opuścić Ziemię i przenieść się do innej galaktyki. Drużyna zwiadowców wyrusza na poszukiwania planety nadającej się do terraformacji. Cała załoga zostaje odtworzona przy użyciu biologicznej drukarki 3D, jednak błąd systemu sprawia, że jeden z jej członków, Lewis, ukazuje się w zdeformowanym stanie. Gdy Lewis zwraca się przeciwko swoim towarzyszom, Ninie, Mackowi, Patty i Oscarowi, w przerażających mrokach statku kosmicznego rozpoczyna się odliczanie do końca misji.

Obserwator

Rodzinna Brannocków przeprowadza się do wymarzonego domu na przedmieściach, ale wkrótce życie w nim staje się piekłem na ziemi. Niepokojące listy od kogoś, kto zwie siebie „Obserwatorem”, to zaledwie początek, a na jaw szybko zaczynają wychodzić ponure sekrety okolicznych mieszkańców. Serial inspirowany prawdziwą historią sławetnego „Watcher House” w New Jersey.

Playlista

Głównymi bohaterami serialu „Playlista” są Daniel Ek, młody szwedzki przedsiębiorca z sektora nowych technologii, i jego najbliżsi partnerzy, którzy zrewolucjonizowali całą branżę, oferując odbiorcom na całym świecie bezpłatne i legalne piosenki z wykorzystaniem streamingu. To opowieść o tym, jak wierność własnym przekonaniom, żelazna konsekwencja, dojścia oraz wielkie marzenia mogą pomóc małym graczom podważyć status quo i zmienić nasze przyzwyczajenia związane ze słuchaniem muzyki.

Sue Perkins: To całkiem legalne

Komiczka Sue Perkins przez większość życia była dobrą dziewczyną — przestrzegała zasad, ciężko pracowała i nie wykraczała poza ramy dyktowane zdrowym rozsądkiem. A teraz dopadła ją nuda. W podróży przez Meksyk, Kolumbię, Brazylię i Boliwię zwiedzi najmroczniejsze zakątki wielkiego miasta i zobaczy dzikie, odosobnione obszary. Pozna mieszkańców Ameryki Południowej oraz ich nastawienie do władzy, życia i miłości, przeżywając przygody, które w rodzinnych stronach byłyby nie do pomyślenia… w zaskakująco legalny, a czasem i niebezpieczny sposób.

14 października 2022

Pragnienie wybawienia

Czy siedmiodniowy przymusowy pobyt na oddziale psychiatrycznym jest tylko dla tych, którzy postradali zmysły?

Takie pytanie zadaje sobie Daniele, wrażliwy dwudziestolatek, który po kryzysie psychicznym budzi się na oddziale psychiatrycznym wraz z piątką nietypowych współpacjentów, z którymi — jak mu się zdaje — zupełnie nic go nie łączy. Wśród lekarzy chcących grzebać w jego umyśle i z pozoru cynicznych oraz obojętnych pielęgniarek spędza tam siedem długich, pełnych napięcia dni, które z początku są niczym wyrok, lecz z czasem stają się jednym z najbardziej przełomowych doświadczeń w jego życiu. To dramat o trudach egzystencjalnych zakorzeniony w tradycji najlepszych włoskich komedii o słodko-gorzkim tonie ze współczesną nutą, który jednocześnie chwyta za serce i przynosi nadzieję nowym pokoleniom.

Klątwa Bridge Hollow

Ojciec (Marlon Wayans) wraz z nastoletnią córką (Priah Ferguson) łączą siły, aby ocalić miasteczko przed siejącymi spustoszenie dekoracjami na Halloween, ożywionymi przez starożytnego złośliwego ducha.

Take 1: Jedna szansa

Program muzyczny, w którym najlepsi koreańscy artyści dają poruszający występ.

Święta rodzina

Najwa Nimri, Carla Campra, Iván Pellicer, Alba Flores, Ella Kweku, Álex García, Macarena  Gómez oraz Álvaro Rico wystąpią w tym nowym serialu, do którego scenariusz napisali Manolo Caro, Fernando Pérez i María Miranda.

Nowości w CS:GO – nowa skrzynka Revolution, naklejki i zestaw muzyczny

Valve poinformowało, że popularna strzelanka sieciowa, jaką jest Counter-Strike:...

Zbliża się premiera Tomb Raider Reloaded – zobacz nowy trailer

W ostatnim czasie ujawiono termin premiery Tomb Raider Reloaded...

Weekendowa promocja na GOG –  do 90% taniej

Polska platforma growa GOG ogłosiła dzisiaj kolejną promocję. Tym...

Najlepsze na PS5 – gracze wybierają

Od premiery PlayStation 5, Sony borykało się z problemami...

Lubisz muzykę z gier? Zbliżają się koncerty taką właśnie muzyką na żywo.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grafiki czy...

Classique Broadway w GTA ONLINE

Świętujcie walentynki z potrójnymi nagrodami za tryb Do grobowej...

Samsung otworzył  w Warszawie Galaxy Playground

 Samsung otwiera w centrum Warszawy wyjątkową immersyjną przestrzeń. Galaxy...

Recipe for Disaster za darmo od Epic Games

Dziś po południu na platformie sprzedażowej Epic Games Store...

Super Mario Bros Movie – premiera coraz bliżej

Powoli zbliża się premiera filmu na podstawie kultowej gry...

Kolejna promocja na Ubisoft Store, tym razem Walentynkowa

Ubisoft ogłosił kolejną wyprzedaż gier – taniej do 80%....

Graj zdalnie dzięki Ubisoft Connect Share Play

Dzięki nowej usłudze Share Play dostępnej poprzez Ubisoft Connect...

Nintendo po raz pierwszy na IEM Katowice

Po trzech latach przerwy powraca IEM Expo w Katowicach...