Premiery NETFLIX 17 – 23 października

Przybliżamy premiery od NETFLIX na najbliższy tydzień 10-16 października.


18 października 2022

Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy Live From Los Angeles

Gabriel „Fluffy” Iglesias przechodzi do historii jako pierwszy komik, który wystąpił na Dodger Stadium, prezentując nowy program: „Stadium Fluffy: Live From Los Angeles”, nagrany podczas imprezy Netflixis a Joke: The Festival. Opowiada zabawne historie związane z byciem rodowitym mieszkańcem Los Angeles oraz niedoszłą ofiarą wymuszenia, a także o najwyższym mandacie otrzymanym na scenie.

 

Niewyjaśnione tajemnice

Kultowa seria powraca na ekran: przez następne trzy tygodnie zobaczymy więcej zagadkowych śmierci, nierozwikłanych zaginięć i zaskakujących zjawisk nadprzyrodzonych. 3. część „Niewyjaśnionych tajemnic” została zrealizowana przez twórców oryginalnego serialu dokumentalnego, Cosgrove/MeurerProductions, oraz 21 Laps Entertainment, producenta „StrangerThings”.

 

19 października 2022

Notre Dame

Akcja serialu rozgrywa się tej nocy, której płonęła Notre-Dame. Osią jego fabuły są losy mężczyzn i kobiet, którzy muszą ugasić swoje własne pożary. Gdy paryscy strażacy próbują opanować szalejący w katedrze ogień, bohaterowie serialu przechodzą ciężkie próby — muszą ze sobą walczyć, kochać siebie nawzajem, natykać się na siebie, nienawidzić się, uśmiechać się do siebie albo sobie pomagać, tak aby ostatecznie zyskać szansę na rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

 

Miłość jest ślepa

Single, którzy chcą, by ktoś pokochał ich za to, kim są, a nie za to, jak wyglądają, decydują się zrealizować w Dallas mało standardowe podejście do randkowania i zaryzykować spędzenie reszty życia z osobą, której… nie widzieli. Uczestnicy programu odcinają się od świata zewnętrznego i rozmawiają z licznymi potencjalnymi partnerami — a gdy którejś parze uda się nawiązać więź, dochodzi do oświadczyn, po których wreszcie można ujrzeć drugą połówkę. Zaręczona para wraca do świata na zewnątrz i zaczyna planować ślub. W czasie poprzedzającym zbliżającą się wielkimi krokami ceremonię narzeczeni sprawdzają też, czy na bazie wytworzonej więzi uda im się zbudować pełnoprawny związek. Twórcy tego 12-odcinkowego programu, który prowadzą Nick i Vanessa Lachey, próbują odpowiedzieć na pytanie, czy wygląd, rasa i wiek naprawdę mają duże znaczenie, czy też miłość rzeczywiście jest ślepa.

 

Akademia Dobra i Zła

Współczesna bajka, w której najlepsze przyjaciółki, Sophie i Agatha, trafiają do przeciwstawnych obozów w magicznej szkole kształcącej młodych bohaterów i złoczyńców mających stać na straży dobra i zła.

 

21 października 2022

Potomkowie

Autorka filmów dokumentalnych Margaret Brown („The Order of Myths”, „Niewidzialna katastrofa”) wraca do swojej rodzinnej miejscowości Mobile w stanie Alabama, by udokumentować poszukiwanie i historyczne odkrycie Clotildy — ostatniego statku, który przewiózł afrykańskich niewolników do USA. Jego odkrycie w 2019 roku po stu latach tajemnicy i spekulacji zwróciło uwagę ku potomkom pierwotnych mieszkańców Africatown. Film przedstawia poruszający obraz społeczności aktywnie walczącej o zachowanie swojego dziedzictwa oraz bada, jak sprawiedliwość funkcjonuje w dzisiejszych czasach.

 

Od zera

„Od zera” to historia o miłości przekraczającej granice kultur inspirowana autentycznymi wspomnieniami. Jej bohaterką jest Amahle „Amy” Wheeler (w której rolę wciela się ZoeSaldaña) — amerykańska studentka ucząca się we Włoszech, która zakochuje się w sycylijskim kucharzu o imieniu Lino. Porwani w wir romansu, muszą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami, jak choćby ich całkowicie odmienne pochodzenie. Tak jak w prawdziwym życiu chwile radości przeplatają się z poważniejszymi wątkami. Lecz gdy problemy zdrowotne Lino stawiają przyszłość pary pod znakiem zapytania, obie rodziny się jednoczą, by stworzyć nietypowy klan, który udowadnia, że miłość naprawdę nie zna żadnych granic.

 

Barbarzyńcy (Premiera sezonu 2)

Rok po bitwie w Lesie Teutoburskim wojska rzymskie wracają do Germanii silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a Ari ponownie musi stawić czoła swojej rzymskiej przeszłości. Jego brat przeszedł na stronę Rzymu, aby ukarać Ariego za zdradę. Thusnelda i Ari łączą siły, aby zjednoczyć plemiona przeciwko cesarstwu. Folkwin rzuca bogom złowrogie wyzwanie.

 

Dziewczyna z XX wieku

Historia romansu z punktu widzenia pierwszej miłości. Nagranie wideo, które przychodzi pocztą pewnej zimy, przywołuje wspomnienia z 1999 roku, kiedy to 17-letnia Bo-ra bawiła się w Kupidyna, obserwując popularnego kolegę z klasy w ramach przysługi dla zauroczonej nim przyjaciółki Yeon-doo.

 

ONI: Opowieść o bogu piorunów

W świecie pełnym dziwnych bogów i potworów z japońskiej mitologii, Onari, niepokorna córka jednego ze stworzeń, chce pójść w ślady potężnych bohaterów, ale jej moce wciąż pozostają nieodkryte. Czy uda jej się stanąć na wysokości zadania i ochronić wioskę przed tajemniczymi „Oni”, którzy stanowią zagrożenie dla bogów?

Nowości w CS:GO – nowa skrzynka Revolution, naklejki i zestaw muzyczny

Valve poinformowało, że popularna strzelanka sieciowa, jaką jest Counter-Strike:...

Zbliża się premiera Tomb Raider Reloaded – zobacz nowy trailer

W ostatnim czasie ujawiono termin premiery Tomb Raider Reloaded...

Weekendowa promocja na GOG –  do 90% taniej

Polska platforma growa GOG ogłosiła dzisiaj kolejną promocję. Tym...

Najlepsze na PS5 – gracze wybierają

Od premiery PlayStation 5, Sony borykało się z problemami...

Lubisz muzykę z gier? Zbliżają się koncerty taką właśnie muzyką na żywo.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grafiki czy...

Classique Broadway w GTA ONLINE

Świętujcie walentynki z potrójnymi nagrodami za tryb Do grobowej...

Samsung otworzył  w Warszawie Galaxy Playground

 Samsung otwiera w centrum Warszawy wyjątkową immersyjną przestrzeń. Galaxy...

Recipe for Disaster za darmo od Epic Games

Dziś po południu na platformie sprzedażowej Epic Games Store...

Super Mario Bros Movie – premiera coraz bliżej

Powoli zbliża się premiera filmu na podstawie kultowej gry...

Kolejna promocja na Ubisoft Store, tym razem Walentynkowa

Ubisoft ogłosił kolejną wyprzedaż gier – taniej do 80%....

Graj zdalnie dzięki Ubisoft Connect Share Play

Dzięki nowej usłudze Share Play dostępnej poprzez Ubisoft Connect...

Nintendo po raz pierwszy na IEM Katowice

Po trzech latach przerwy powraca IEM Expo w Katowicach...