Rocksmith+ na PlayStation oraz Steam już 6 czerwca

Rocksmith+, wielokrotnie nagradzany program do edukacji muzycznej oferujący naukę gry na gitarze i pianinie za pomocą bogatej biblioteki utworów, będzie dostępny na PlayStation i Steam od 6 czerwca. Już teraz możesz dodać go do swojej listy życzeń na tych platformach. Rocksmith+ stanie się wyłączną aplikacją edukacyjną na te platformy, umożliwiając naukę na instrumentach. Użytkownicy będą mogli korzystać z jednej subskrypcji na różnych urządzeniach, płacąc jednolitą stawkę.


Rocksmith+ już teraz jest dostępny na PC, iOS i Android. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego tygodnia, testując ograniczony zestaw piosenek, lekcji i funkcji, podpisując roczną subskrypcję. Pełny dostęp do aplikacji jest również możliwy w ramach rocznej subskrypcji.

Rocksmith+ jest dynamicznie rozwijającą się platformą edukacyjną, która oferuje największy na rynku katalog autentycznych nagrań artystów z różnych gatunków muzycznych z całego świata. Biblioteka aplikacji regularnie się powiększa, w ostatnim czasie dodano utwory takich zespołów jak The Smashing Pumpkins, Incubus, czy Dream Theater. Rocksmith+ umożliwia naukę w indywidualnym tempie, dostosowując lekcje i narzędzia treningowe do osobistych potrzeb i umiejętności użytkownika.

Do nauki na gitarze w Rocksmith+ można używać dowolnego typu gitary: akustycznej, elektrycznej lub basowej. Aplikacja umożliwia grę bez konieczności dodatkowego sprzętu zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerze, za pomocą kabla Rocksmith Real Tone lub bezprzewodowo przez aplikację Rocksmith Tuner, która wykorzystuje telefon jako mikrofon. Pianiści mogą korzystać z pianin, keyboardów lub kontrolerów MIDI, podłączając je przez interfejs MIDI lub korzystając z mikrofonu telefonu lub tabletu.

Aby nastroić swoją gitarę, skorzystaj z portalu Rocksmith+ lub zainstaluj bezpłatną aplikację Rocksmith Tuner na system iOS lub Android. Te narzędzia oferują łatwe w obsłudze interfejsy, które dostarczają wskazówek do strojenia instrumentów.

Portal Rocksmith+ oferuje dodatkowe zasoby edukacyjne, w tym darmowe poradniki i materiały wideo. Te zasoby pomogą Ci opanować techniki gry, zrozumieć teorię muzyczną, dowiedzieć się więcej o sprzęcie, a także nauczą, jak dbać o instrumenty muzyczne.

Rocksmith+ jest dostępny na PC, iOS i Android, a od 6 czerwca będzie także można go znaleźć na PlayStation oraz Steam. Dodaj aplikację do listy życzeń już teraz, by móc zacząć naukę na tych platformach jak najszybciej.

Pracownik Bandai Namco aresztowany

Zgodnie z informacjami Games Industry, aresztowano byłego pracownika Bandai...

Ulas Karademir wraca do IO Interactive – będzie pracował m.in. przy projekcie 007

Twórca gier takich jak Hitman oraz powstający Project 007...

Ogłoszono datę premiery filmu Mortal Kombat 2

Warner Bros. ogłosiło, kiedy Mortal Kombat 2, czyli kolejna...

Premie Wideo zaprezentowało zwiastun 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Serial będzie dostępny wyłącznie na Prime Video od 29...

Amazon potwierdza, że będzie serial Tomb Raider

Amazon potwierdził dzisiaj, że pracuje serialem telewizyjnym opartym na...

Crime Simulator – zobacz trailer i demo polskiego symulatora przestępcy

Crime Simulator to unikalny symulator działalności przestępczego podziemia polskiego...

Steam i PlayStation Store mają w Polsce problem – UOKiK wszczął postępowanie

Czy na rynku sprzedaży gier wideo mogło dojść do...

MOUZ ponownie mistrzami ESL Pro League

19. sezon ESL Pro League zakończył się na Malcie...

5 dni do końca okazji na klasyki na GOG

Jeszcze tylko 5 dni promocji pozostało na GOGu na...

God of War: Ragnarok już wkrótce ma trafić na PC

Billbil-kun – znany informator, który pisze dla serwisu  Dealabs,...

Gracz stworzył kontroler do Xboxa w kształcie artefaktu z Baldur’s Gate 3

Fan gry Baldur's Gate 3 stworzył Tajemniczy Artefakt, który...

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs już dostępne

Bandai Namco Europe ogłosiło dzisiaj premierę gry PAC-MAN MEGA...