Team Vitality ogłasza współpracę z Kingston FURY

Wszyscy zawodnicy Team Vitality zostaną wyposażeni w dyski SSD i pamięci RAM Kingston FURY, co pomoże im osiągnąć najwyższą wydajność. Współpraca obejmuje też działania w mediach społecznościowych razem ze światowej sławy graczami CS:GO z Team Vitality. Fani e-sportu będą mogli też wziąć udział w ciekawych konkursach i zdobyć ekskluzywne nagrody. 


Kingston FURYgamingowy oddział Kingston Technology Company, Inc.ogłosił wieloletnie partnerstwo z jedną z najważniejszych globalnych organizacji esportowych Team Vitality. W ramach współpracy, światowej sławy gracze Team Vitality otrzymają najlepsze na rynku dyski SSD i pamięci RAM, aby zwiększyć swoją wydajność efektywność 

Gama najlepszych produktów pamięciowych znajdzie się we wszystkich obiektach Team Vitality, w tym w V.Hive, Stade de France i berlińskich centrach wydajności. Ponadto marka Kingston FURY będzie obecna w mediach społecznościowych Team Vitality, ze szczególnym uwzględnieniem jednego z najlepszych zespołów CS:GO, w którego składzie jest dwukrotny najlepszy gracza świata HLTV Mathieu „ZywOo” Herbauta. Fani będą mogli również wziąć udział w wielu konkursach podczas trwania współpracy. 

To najnowsza z serii partnerstw dla Team Vitality współpraca mająca na celu działanie z kultowymi markami e-sportowymi, tak aby ich zawodnicy mieli najlepszy sprzęt, który pozwoli im osiągnąć szczytową formę.  

„Kingston z dumą ogłasza wsparcie Team Vitality. Jako pierwszy francuski klub e-sportowy, przeszli oni długą drogę od 2013 roku, aby stać się jedną z głównych organizacji e-sportowych w Europie” –  powiedział Robert Allen, dyrektor ds. marketingu, Kingston EMEA. „Cieszymy się, że będziemy przez kilka lat częścią tej drużyny. Dzięki naszym wydajnym modernizacjom DRAM i SSD nie możemy się doczekać, aby umożliwić członkom zespołu wyzwolenie ich pełnych możliwości w rywalizacji na najwyższym poziomie. Kingston jest w sercu e-sportu już od dwóch dekad, a to partnerstwo jest częścią zintensyfikowania przez Kingston działań dedykowanych fanom i graczom z całego świata”.  

„To prawdziwa przyjemność móc współpracować z marką, która ma tak bogate dziedzictwo w e-sporcie” – powiedział Nicolas Maurer, dyrektor generalny i współzałożyciel Team Vitality. „Od lat Kingston wykorzystuje swój sprzęt, aby podnieść wydajność drużyn na wyższy poziom, nie moglibyśmy być szczęśliwsi z możliwości współpracy z nimi”.  

Nowości w CS:GO – nowa skrzynka Revolution, naklejki i zestaw muzyczny

Valve poinformowało, że popularna strzelanka sieciowa, jaką jest Counter-Strike:...

Zbliża się premiera Tomb Raider Reloaded – zobacz nowy trailer

W ostatnim czasie ujawiono termin premiery Tomb Raider Reloaded...

Weekendowa promocja na GOG –  do 90% taniej

Polska platforma growa GOG ogłosiła dzisiaj kolejną promocję. Tym...

Najlepsze na PS5 – gracze wybierają

Od premiery PlayStation 5, Sony borykało się z problemami...

Lubisz muzykę z gier? Zbliżają się koncerty taką właśnie muzyką na żywo.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grafiki czy...

Classique Broadway w GTA ONLINE

Świętujcie walentynki z potrójnymi nagrodami za tryb Do grobowej...

Samsung otworzył  w Warszawie Galaxy Playground

 Samsung otwiera w centrum Warszawy wyjątkową immersyjną przestrzeń. Galaxy...

Recipe for Disaster za darmo od Epic Games

Dziś po południu na platformie sprzedażowej Epic Games Store...

Super Mario Bros Movie – premiera coraz bliżej

Powoli zbliża się premiera filmu na podstawie kultowej gry...

Kolejna promocja na Ubisoft Store, tym razem Walentynkowa

Ubisoft ogłosił kolejną wyprzedaż gier – taniej do 80%....

Graj zdalnie dzięki Ubisoft Connect Share Play

Dzięki nowej usłudze Share Play dostępnej poprzez Ubisoft Connect...

Nintendo po raz pierwszy na IEM Katowice

Po trzech latach przerwy powraca IEM Expo w Katowicach...