W grudniu ostatnia aktualizacja do Assassin’s Creed Valhalla – wsparcie gry dobiega końca

Ubisoft poinformował, że wsparcie gry Assassin’s Creed Valhalla dobiega końca. W grudniu, a konkretnie 6 dnia tego miesiąca udostępniona zostanie ostatnia aktualizacja oznaczona numerem 1.6.2, która zaoferuje kilka „ekscytujących” dodatków do gry. W aktualizacji tej będzie również rozszerzenie „Ostatni Rozdział” – czyli według zapowiedzi poruszające i osobiste zakończenie sagi Eivor.


Jak przystało na epilog, doprowadzonych do końca zostanie wiele wątków, które były rozwijane, wtedy czas w Klanie Kruka odbiegnie końca. Aby uzyskać dostęp do rozszerzenia Ostatni Rozdział, należy ukończyć następujące, kluczowe elementy fabularne w grze:

– Główny wątek fabularny poprzez zawarcie sojuszu ze wszystkimi ziemiami w Anglii

– Mitologiczne wątki fabularne w Asgardzie i Jotunheimie

– Rozbudować osadę do poziomu 5. i wznieść chatę jomswikingów

– Zgładzić wszystkie cele z Zakonu Starożytnych i zdemaskować ich przywódcę

Ci, którzy nie mieli okazji do wzięcia udziału w świętach Yule, Ostara, Sigrblot czy Oskoreja, znajdą nagrody dostępne w ramach tych wydarzeń u wszystkich kupców na terenie całej Anglii pod warunkiem ukończenia zadania Pierwsza noc Samhain (wątek Glowecestrescire). W ten sposób nadal będziecie mieli możliwość kupienia przegapionych nagród za srebro. W ramach najnowszej aktualizacji dodamy też kilka zupełnie nowych przedmiotów, aby podziękować wam za nieustające wsparcie! Więcej informacji znajdziecie w opisie kolejnej aktualizacji. Ubisoft informuje, że ostatnia aktualizacja wprowadzi do gry inną funkcję, której domagała się społeczność: możliwość swobodnego zakładania kaptura. Funkcja ta pojawi się w menu ustawień i pozwoli Eivor nosić kaptur nawet wtedy, gdy postać będzie pozbawiona płaszcza. To zmiana czysto kosmetyczna, która nie będzie miała wpływu na rozgrywkę lub wykrywanie postaci, ale umożliwi wam dalszą indywidualizację.

INFORMACJE NA TEMAT TRYBU NOWA GRA+

Chcemy też przekazać wam informacje na temat oczekiwanego trybu rozgrywki: Nowej gry+.
Opinie społeczności zawsze nadawały kierunek naszym staraniom w rozwijaniu gry. Od premiery Assassin’s Creed Valhalla nasz zespół ciężko pracuje nad rozbudową wrażeń zapewnianych przez grę, mając na uwadze wasze oczekiwania. Udostępnienie na przestrzeni ostatnich dwóch lat tak licznych i zróżnicowanych treści było emocjonującym wyzwaniem i jesteśmy dumni, że mogliśmy wyruszyć w tę podróż razem z wami.

Gra Assassin’s Creed Valhalla została zaprojektowana jako wyjątkowe wydarzenie w świecie Assassin’s Creed, w swej strukturze znacząco różniące się od poprzednich części i oferujące nowe sposoby interakcji ze światem oraz jego mieszkańcami. Analizując możliwości wprowadzenia trybu Nowej gry+ zrozumieliśmy, że głębia gry daje nam niewielkie możliwości stworzenia porywającego i niepowtarzalnego trybu powtórnego jej przechodzenia.

Rozumiemy, że ta informacja może być dla was rozczarowaniem; mamy jednak nadzieję, że nowe treści udostępniane na przestrzeni ostatnich miesięcy, w tym niespotykane dotąd atrakcje, takie jak Zapomniana Saga, zapewnią ekscytujące i wymagające wyzwania dla tych, którzy szukają treści do ponownego przechodzenia.

Choć nie wprowadzimy w Assassin’s Creed Valhalla trybu Nowej gry+, to udostępnimy jeszcze garść treści, nim nasze wsparcie dobiegnie końca.

Rozumiemy, że ta informacja może być dla was rozczarowaniem; mamy jednak nadzieję, że nowe treści udostępniane na przestrzeni ostatnich miesięcy, w tym niespotykane dotąd atrakcje, takie jak Zapomniana Saga, zapewnią ekscytujące i wymagające wyzwania dla tych, którzy szukają treści do ponownego przechodzenia.

Choć nie wprowadzimy w Assassin’s Creed Valhalla trybu Nowej gry+, to udostępnimy jeszcze garść treści, nim nasze wsparcie dobiegnie końca.

Pewny prezent dla Graczy: Produkty SureFire to nowy poziom rozgrywki!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a jeśli w Twoim...

Nowości w CS:GO – nowa skrzynka Revolution, naklejki i zestaw muzyczny

Valve poinformowało, że popularna strzelanka sieciowa, jaką jest Counter-Strike:...

Zbliża się premiera Tomb Raider Reloaded – zobacz nowy trailer

W ostatnim czasie ujawiono termin premiery Tomb Raider Reloaded...

Weekendowa promocja na GOG –  do 90% taniej

Polska platforma growa GOG ogłosiła dzisiaj kolejną promocję. Tym...

Najlepsze na PS5 – gracze wybierają

Od premiery PlayStation 5, Sony borykało się z problemami...

Lubisz muzykę z gier? Zbliżają się koncerty taką właśnie muzyką na żywo.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz grafiki czy...

Classique Broadway w GTA ONLINE

Świętujcie walentynki z potrójnymi nagrodami za tryb Do grobowej...

Samsung otworzył  w Warszawie Galaxy Playground

 Samsung otwiera w centrum Warszawy wyjątkową immersyjną przestrzeń. Galaxy...

Recipe for Disaster za darmo od Epic Games

Dziś po południu na platformie sprzedażowej Epic Games Store...

Super Mario Bros Movie – premiera coraz bliżej

Powoli zbliża się premiera filmu na podstawie kultowej gry...

Kolejna promocja na Ubisoft Store, tym razem Walentynkowa

Ubisoft ogłosił kolejną wyprzedaż gier – taniej do 80%....

Graj zdalnie dzięki Ubisoft Connect Share Play

Dzięki nowej usłudze Share Play dostępnej poprzez Ubisoft Connect...