W grudniu ostatnia aktualizacja do Assassin’s Creed Valhalla – wsparcie gry dobiega końca

Ubisoft poinformował, że wsparcie gry Assassin’s Creed Valhalla dobiega końca. W grudniu, a konkretnie 6 dnia tego miesiąca udostępniona zostanie ostatnia aktualizacja oznaczona numerem 1.6.2, która zaoferuje kilka „ekscytujących” dodatków do gry. W aktualizacji tej będzie również rozszerzenie „Ostatni Rozdział” – czyli według zapowiedzi poruszające i osobiste zakończenie sagi Eivor.


Jak przystało na epilog, doprowadzonych do końca zostanie wiele wątków, które były rozwijane, wtedy czas w Klanie Kruka odbiegnie końca. Aby uzyskać dostęp do rozszerzenia Ostatni Rozdział, należy ukończyć następujące, kluczowe elementy fabularne w grze:

– Główny wątek fabularny poprzez zawarcie sojuszu ze wszystkimi ziemiami w Anglii

– Mitologiczne wątki fabularne w Asgardzie i Jotunheimie

– Rozbudować osadę do poziomu 5. i wznieść chatę jomswikingów

– Zgładzić wszystkie cele z Zakonu Starożytnych i zdemaskować ich przywódcę

Ci, którzy nie mieli okazji do wzięcia udziału w świętach Yule, Ostara, Sigrblot czy Oskoreja, znajdą nagrody dostępne w ramach tych wydarzeń u wszystkich kupców na terenie całej Anglii pod warunkiem ukończenia zadania Pierwsza noc Samhain (wątek Glowecestrescire). W ten sposób nadal będziecie mieli możliwość kupienia przegapionych nagród za srebro. W ramach najnowszej aktualizacji dodamy też kilka zupełnie nowych przedmiotów, aby podziękować wam za nieustające wsparcie! Więcej informacji znajdziecie w opisie kolejnej aktualizacji. Ubisoft informuje, że ostatnia aktualizacja wprowadzi do gry inną funkcję, której domagała się społeczność: możliwość swobodnego zakładania kaptura. Funkcja ta pojawi się w menu ustawień i pozwoli Eivor nosić kaptur nawet wtedy, gdy postać będzie pozbawiona płaszcza. To zmiana czysto kosmetyczna, która nie będzie miała wpływu na rozgrywkę lub wykrywanie postaci, ale umożliwi wam dalszą indywidualizację.

INFORMACJE NA TEMAT TRYBU NOWA GRA+

Chcemy też przekazać wam informacje na temat oczekiwanego trybu rozgrywki: Nowej gry+.
Opinie społeczności zawsze nadawały kierunek naszym staraniom w rozwijaniu gry. Od premiery Assassin’s Creed Valhalla nasz zespół ciężko pracuje nad rozbudową wrażeń zapewnianych przez grę, mając na uwadze wasze oczekiwania. Udostępnienie na przestrzeni ostatnich dwóch lat tak licznych i zróżnicowanych treści było emocjonującym wyzwaniem i jesteśmy dumni, że mogliśmy wyruszyć w tę podróż razem z wami.

Gra Assassin’s Creed Valhalla została zaprojektowana jako wyjątkowe wydarzenie w świecie Assassin’s Creed, w swej strukturze znacząco różniące się od poprzednich części i oferujące nowe sposoby interakcji ze światem oraz jego mieszkańcami. Analizując możliwości wprowadzenia trybu Nowej gry+ zrozumieliśmy, że głębia gry daje nam niewielkie możliwości stworzenia porywającego i niepowtarzalnego trybu powtórnego jej przechodzenia.

Rozumiemy, że ta informacja może być dla was rozczarowaniem; mamy jednak nadzieję, że nowe treści udostępniane na przestrzeni ostatnich miesięcy, w tym niespotykane dotąd atrakcje, takie jak Zapomniana Saga, zapewnią ekscytujące i wymagające wyzwania dla tych, którzy szukają treści do ponownego przechodzenia.

Choć nie wprowadzimy w Assassin’s Creed Valhalla trybu Nowej gry+, to udostępnimy jeszcze garść treści, nim nasze wsparcie dobiegnie końca.

Rozumiemy, że ta informacja może być dla was rozczarowaniem; mamy jednak nadzieję, że nowe treści udostępniane na przestrzeni ostatnich miesięcy, w tym niespotykane dotąd atrakcje, takie jak Zapomniana Saga, zapewnią ekscytujące i wymagające wyzwania dla tych, którzy szukają treści do ponownego przechodzenia.

Choć nie wprowadzimy w Assassin’s Creed Valhalla trybu Nowej gry+, to udostępnimy jeszcze garść treści, nim nasze wsparcie dobiegnie końca.

Pracownik Bandai Namco aresztowany

Zgodnie z informacjami Games Industry, aresztowano byłego pracownika Bandai...

Ulas Karademir wraca do IO Interactive – będzie pracował m.in. przy projekcie 007

Twórca gier takich jak Hitman oraz powstający Project 007...

Ogłoszono datę premiery filmu Mortal Kombat 2

Warner Bros. ogłosiło, kiedy Mortal Kombat 2, czyli kolejna...

Premie Wideo zaprezentowało zwiastun 2. sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Serial będzie dostępny wyłącznie na Prime Video od 29...

Amazon potwierdza, że będzie serial Tomb Raider

Amazon potwierdził dzisiaj, że pracuje serialem telewizyjnym opartym na...

Crime Simulator – zobacz trailer i demo polskiego symulatora przestępcy

Crime Simulator to unikalny symulator działalności przestępczego podziemia polskiego...

Steam i PlayStation Store mają w Polsce problem – UOKiK wszczął postępowanie

Czy na rynku sprzedaży gier wideo mogło dojść do...

MOUZ ponownie mistrzami ESL Pro League

19. sezon ESL Pro League zakończył się na Malcie...

5 dni do końca okazji na klasyki na GOG

Jeszcze tylko 5 dni promocji pozostało na GOGu na...

God of War: Ragnarok już wkrótce ma trafić na PC

Billbil-kun – znany informator, który pisze dla serwisu  Dealabs,...

Gracz stworzył kontroler do Xboxa w kształcie artefaktu z Baldur’s Gate 3

Fan gry Baldur's Gate 3 stworzył Tajemniczy Artefakt, który...

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs już dostępne

Bandai Namco Europe ogłosiło dzisiaj premierę gry PAC-MAN MEGA...